Wrzesień 26 2020 16:49:07
Nawigacja
Losowa fotografia
Reforma Edukacji

Informujemy, że na stronie internetowej MEN

Link
znajdują się informacje dotyczące przygotowanej reformy edukacji.
Do pobrania są m.in. projekty ustaw i broszura informacyjna.
Osiągnięcia uczniów 2006-2007

SUKCESY SZKOŁY

w roku szkolnym 2006/07


Ogólnopolskie konkursy przedmiotowe

Lp. Imię i nazwisko - lokata Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
1. Bartłomiej Orzychowski Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego” – etap rejonowy (wojewódzki)

 

mgr Arkadiusz Balcerzak


 
Wojewódzkie konkursy przedmiotowe


Lp. Imię i nazwisko - lokata Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
1. Zofia Wojtysiak 2c Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Iwona Pałęga
2.

Oleg Nowak 3d

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Renata Krogulec
3.

Dominika Gajzner 2d

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Renata Krogulec
4.

Aleksandra Pala 3d

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Renata Krogulec
5.

Anna Dąbrowska 3d

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Renata Krogulec
6.

Monika Pilińska 2c

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Iwona Pałęga
7.

Michał Matusik 3c

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Iwona Pałęga
8.

Olga Bialik 2d

Konkurs języka polskiego – etap rejonowy mgr Renata Krogulec
9. Karolina Kupicha 3f Konkurs historyczny – etap rejonowy mgr Arkadiusz Balcerzak
10.

Katarzyna Skubała 3c

Konkurs historyczny – etap rejonowy mgr Arkadiusz Balcerzak
11.

Marta Strach 3b

Konkurs historyczny – etap rejonowy mgr Jolanta Biernacka
12.

Kinga Kaczmarska 3b

Konkurs historyczny – etap rejonowy mgr Jolanta Biernacka
13.

Anna Dąbrowska 3d

Konkurs historyczny – etap rejonowy dr Ryszard Stefaniak
14.

Paweł Świeży 2c

Konkurs historyczny – etap rejonowy mgr Marta Merczyńska
15.

Aleksandra Pala 3d

Konkurs historyczny – etap rejonowy dr Ryszard Stefaniak
16. Michał Matusik 3c Konkurs geograficzny – etap rejonowy mgr Dorota Prokopiuk
17. Piotr Zwolski 3c Konkurs geograficzny – etap rejonowy mgr Dorota Prokopiuk
18. Paweł Bednarski 3f Konkurs z fizyki – etap rejonowy mgr Eliza Pęczek
19. Piotr Czerwiec 3b Konkurs z fizyki – etap rejonowy mgr Eliza Pęczek
20. Karolina Kupicha 3f Konkurs biologiczny– etap rejonowy mgr Anna Strzelczyk
21. Karolina Wrońska 3b Konkurs biologiczny– etap rejonowy mgr Anna Strzelczyk
22. Monika Stanior 3b Konkurs biologiczny– etap rejonowy mgr Anna Strzelczyk
23. Piotr Czerwiec 3b Konkurs biologiczny– etap rejonowy mgr Anna Strzelczyk
24. Oleg Nowak 3d Konkurs biologiczny– etap rejonowy mgr Anna Strzelczyk
25. Zofia Wojtysiak 2c Konkurs języka polskiego – finalista mgr Iwona Pałęga
26. Michał Matusik 3c Konkurs języka polskiego – finalista mgr Iwona Pałęga
27. Michał Matusik 3c Konkurs geograficzny - finalista mgr Dorota Prokopiuk
28. Piotr Zwolski 3c Konkurs geograficzny - finalista mgr Dorota Prokopiuk
29. Piotr Czerwiec 3b Konkurs z fizyki – finalista mgr Eliza Pęczek
30. Karolina Kupicha 3f Konkurs biologiczny – finalista mgr Anna Strzelczyk
31. Karolina Wrońska 3b Konkurs biologiczny – finalista mgr Anna Strzelczyk
32. Monika Stanior 3b Konkurs biologiczny – finalista mgr Anna Strzelczyk
33. Piotr Czerwiec 3b Konkurs biologiczny – finalista mgr Anna Strzelczyk
34. Oleg Nowak 3d Konkurs biologiczny – finalista mgr Anna Strzelczyk



Konkursy o charakterze artystycznym

Lp. Imię i nazwisko - lokata Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
1.

Justyna Waluśkiewicz

1 m
Konkurs plastyczny „Żywność – dobro, które szanuję” mgr Grażyna Tarkowska
2.

Marty Strach

2m
Konkurs plastyczny „Żywność – dobro, które szanuję” mgr Grażyna Tarkowska
3.

Maria Kroczak

1 nagroda

Konkurs plastyczny „Anioł 2006”

GZOKS Konopiska
mgr Grażyna Tarkowska
4.

Anna Knaś

3 nagroda
Konkurs plastyczny „Anioł 2006” mgr Grażyna Tarkowska
5.

Dominika Gajzner

3 nagroda
Konkurs plastyczny „Anioł 2006” mgr Grażyna Tarkowska
6.

Gimnazjum nr 16

1 miejsce
Konkurs plastyczny „Żywność – dobro, które szanuję” mgr Grażyna Tarkowska
7.

Justyna Waluśkiewicz

1 miejsce
Konkurs plastyczny „Żywność – dobro, które szanuję” mgr Grażyna Tarkowska
8.

Marta Strach

2 miejsce
Konkurs plastyczny „Żywność – dobro, które szanuję” mgr Grażyna Tarkowska
9.

Marta Resel

Udział
I Międzygimnazjalny Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej mgr Małgorzata Wojtasińska
10.

Dominika Gajzner

udział
I Międzygimnazjalny Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej mgr Małgorzata Wojtasińska
11.

Barbara Skubała

2 miejsce
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” mgr Grażyna Tarkowska
12.

Adrian Morzyk

1 miejsce
Sacrum – lekcja w galerii w ramach VI Triennale Sztuki Sacrum sztuka wobec zła mgr Grażyna Tarkowska
13.

Olga Kobyłkiewicz

2 nagroda

V Regionalny Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

„Tradycje i obrzędy polskie”
mgr Grażyna Tarkowska
14. Marta Kwapisz

V Regionalny Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

„Tradycje i obrzędy polskie”
mgr Grażyna Tarkowska



Konkursy o charakterze przedmiotowym

Lp. Imię i nazwisko - lokata Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
1. Anna Dąbrowska

IV Międzygimnazjalny Konkurs matematyczny

„Jeden z dziesięciu”
mgr Agnieszka Kałużna



Konkursy sportowe

Lp. Imię i nazwisko - lokata Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
1.

Artur Wójcik

1 miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej – VI Jurajska Liga Rowerowa mgr Zbigniew Tyrek
2.

Gimnazjum nr 16

5 miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej – Dwubój nowoczesny chłopców mgr Zbigniew Tyrek
3.

Gimnazjum nr 16

7 miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej – piłka nożna mgr Zbigniew Tyrek
4.

Gimnazjum nr 16

5 miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej – biegi przełajowe chłopców mgr Zbigniew Tyrek
5.

Emil Tkacz

5 miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej - VI Jurajska Liga Rowerowa mgr Zbigniew Tyrek
6.

Maciej Pierzgalski

6 miejsce
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej - VI Jurajska Liga Rowerowa mgr Zbigniew Tyrek
7.

Artur Wójcik

2 miejsce
Jurajska Liga Rowerowa o Puchar Wójta Gminy Kłomnice mgr Zbigniew Tyrek
8.

Emil Tkacz

3 miejsce
Jurajska Liga Rowerowa o Puchar Wójta Gminy Kłomnice mgr Zbigniew Tyrek



Podziękowania dla Gimnazjum

Lp. Imię i nazwisko - lokata Nazwa konkursu Organizator
1. Gimnazjum nr 16 Dyplom za udział w projekcie „Młodzi głosują” Wybory Samorządowe 2006 Centrum Edukacji obywatelskiej Warszawa
2. Gimnazjum nr 16

Podziękowanie za zaangażowanie oraz pomoc okazywaną ludziom „Trzeciego wieku”

Zarząd Oddziału Okręgowego PZERiI w Częstochowie


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP - EFS

ePUAP

ZPP-P w Częstochowie

3,488,787 unikalne wizyty