Październik 21 2021 13:23:12
Nawigacja
Losowa fotografia
Reforma Edukacji

Informujemy, że na stronie internetowej MEN

Link
znajdują się informacje dotyczące przygotowanej reformy edukacji.
Do pobrania są m.in. projekty ustaw i broszura informacyjna.
SQUASH
Nowa strona 1
 
   W ramach współpracy z klubem sportowym FORMA młodzież z Gimnazjum numer 16 może uczestniczyć w zajęciach nauki gry w SQUASHA w klubie przy ulicy Bór 55A.
Grupa uczniów z klas pierwszych w każdy poniedziałek odbywa trening gry w SQUASHA pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego pana Rafała Lisa oraz instruktora gry SQUASHA klubu FORMA.
 
   
Zajęcia odbywają się w ramach zajęć fakultatywnych wychowania fizycznego. Uczniowie ćwiczą już od miesiąca i idzie im coraz lepiej, w dniu 28 października zostanie zorganizowany turniej dla naszych uczniów pod patronatem Polskiej Federacji Squasha.
SQUASH to królewska gra, która może być uprawiana bez względu na pogodę i porę roku. Mamy nadzieję, że wśród naszych uczniów znajdą się przyszli mistrzowie polski a nawet może i  świata w tej dyscyplinie sportowej.
Współpracę z klubem nawiązała pani Anna Sokołowska.

     

W poniedziałek 4 listopada 2013 w Klubie Forma został rozegrany pierwszy turniej juniorski squasha Forma Mercedes Cup vol.3.

Dziewczynki z naszego gimnazjum już od września trenują w klubie w każdy poniedziałek pod okiem nauczyciela w-fu Rafała Lisa oraz instruktora z klubu Rafała Czupryny.

Nasze gimnazjum jako pierwsze w Częstochowie rozegrało turniej juniorski w squasha, była bardzo miła atmosfera, a dziewczynki bardzo dużo się nauczyły. Turniej rozpoczął się o godzinie 14:00, ale na finał trzeba było poczekać aż do 17:00.

Pierwsze miejsce zajęła Niedźwiecka Weronika, drugie Helusza Monika, a trzecie Morawska Paula.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha.

Organizatorzy pragną podziękować 4 osobom dzięki którym ten turniej przebiegł szybko i sprawnie, a mianowicie serdeczne podziękowania dla Piotra Kowalskiego, Rafała Czupryny, Rafała Lisa oraz Ani Sokołowskiej.

Do zobaczenia na kolejnym turnieju squasha w Formie:)

Liczniki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP - EFS

ePUAP

ZPP-P w Częstochowie

3,650,091 unikalne wizyty