Wrzesień 26 2020 15:51:59
Nawigacja
Losowa fotografia
Reforma Edukacji

Informujemy, że na stronie internetowej MEN

Link
znajdują się informacje dotyczące przygotowanej reformy edukacji.
Do pobrania są m.in. projekty ustaw i broszura informacyjna.
Uczniowie 2012 - 2015
Nowa strona 1

:: UCZNIOWIE GIMNAZJUM ::

:: ROCZNIK 2012 - 2015 ::

K L A S A "A"

K L A S A "B"

K L A S A "C"

Wychowawca:
mgr Aneta Włodek
Wychowawca:
kl.1 mgr Małgorzata Ignasiak Siwek
kl.2 mgr Janusz Frej
kl.3 mgr Elżbieta Rams
Wychowawca:
mgr Jolanta Biernacka
  1. Bajor Maciej
  2. Błach Karina
  3. Cudak Roksana
  4. Dąbek Michał
  5. Dziadczyk Sabina
  6. Fik Norbert
  7. Gonerska Natalia
  8. Hap Patryk
  9. Hupa Kacper
  10. Kawecka Weronika
  11. Konieczko Damian
  12. Kopeć Weronika
  13. Kucharska Klaudia
  14. Kulpecki Adrian
  15. Kurowska Paulina
  16. Ludynia Karolina
  17. Nowak Magdalena
  18. Pala Aleksandra
  19. Praski Piotr
  20. Szmidla Piotr
  21. Tunyan David
  22. Urbański Bartłomiej
  23. Wawrzyniak Marta
  24. Zawadzki Karol
 
  1. Ciura Krzysztof
  2. Dragańska Dominika
  3. Goner Bartosz
  4. Grobelak Szymon
  5. Hasik Paulina
  6. Klekot Patrycja
  7. Klużniak Kuba
  8. Kowalik Patrycja
  9. Krysiak Piotr
  10. Kubiak Martyna
  11. Lewańska Adrianna
  12. Matusik Anna
  13. Mierzwa Marcel
  14. Pełka Marcel
  15. Polak Angelika
  16. Porada Przemysław
  17. Rogacz Aleksandra
  18. Skwarczyński Piotr
  19. Stacewicz Mateusz
  20. Strach Mikołaj
  21. Stryjewski Oskar
  22. Witusińska Maria
  23. Zając Hubert
  1. Bączyński Michał
  2. Bąk Tomasz
  3. Biedroń Agnieszka
  4. Bielas Konrad
  5. Chmielarz Tomasz
  6. Ciesiułka Kamil
  7. Dobrakowski Karol
  8. Gołębiowska Justyna
  9. Jaworski Michał
  10. Klimaszewska Magdalena
  11. Klimczak Magdalena
  12. Kowalski Brajan
  13. Leszczyńska Kamila
  14. Łaban Karolina
  15. Majcherowska Klaudia
  16. Mądrzyk Maciej
  17. Nowak Marta
  18. Okrojek Marcelina
  19. Pohorecki Mateusz
  20. Sekret Bartłomiej
  21. Tkacz Bartosz
  22. Wąsowski Oskar
  23. Zawada Dawid
  24. Żukowska Angelika
 

K L A S A "D"

 
 
Wychowawca:
mgr Tatiana Cieślak
 
 
  1. BALICKA PAMELA
  2. BEDNAREK GRZEGORZ
  3. BEDNAREK OLGA
  4. BRZOSTEK PIOTR
  5. CHOWAŃSKI ADAM
  6. GAWLIK ZUZANNA
  7. GNIZA MACIEJ
  8. GOLIS BARTŁOMIEJ
  9. KAMIŃSKA KAMILA
  10. KAPCZYŃSKA OLIWIA
  11. KARWOWSKI KACPER
  12. KNOP TYTUS
  13. KOŚCIELNIAK WERONIKA
  14. KUTERNOZIŃSKI MICHAŁ
  15. MAŁOLEPSZA SYLWIA
  16. MICHALSKA WERONIKA
  17. OBERSKA WERONIKA
  18. PYDZIŃSKA ANNA
  19. RÓŻYCKI DAMIAN
  20. SAMBOR JULIA
  21. SOCHACKI DOMINIK
  22. SOŃTA KAROLINA
  23. SOŃTA KATARZYNA
  24. TOPÓR- KAMIŃSKI PAWEŁ
  25. WIĘCKOWSKA JULIA
 

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP - EFS

ePUAP

ZPP-P w Częstochowie

3,488,698 unikalne wizyty