Lipiec 16 2020 18:04:43
Nawigacja
Losowa fotografia
Reforma Edukacji

Informujemy, że na stronie internetowej MEN

Link
znajdują się informacje dotyczące przygotowanej reformy edukacji.
Do pobrania są m.in. projekty ustaw i broszura informacyjna.
Uczniowie 2014 - 2017
Nowa strona 1

:: UCZNIOWIE GIMNAZJUM ::

:: ROCZNIK 2014 - 2017 ::

K L A S A "A"

K L A S A "B"

K L A S A "C"

Wychowawca:
kl.1 mgr Janina Piersiak
kl.2-3 mgr Tatiana Cieślak
Wychowawca:
kl.1 mgr Ilona Mędrzyk
kl.2 mgr Elżbieta Rams
kl.3 mgr Małgorzata Górczyńska
Wychowawca:
mgr Rafał Lis
  1. Bartocha  Aleksandra
  2. Bielinski Wiktor
  3. Bejm Mateusz
  4. Cała Maciej
  5. Cedrowicz Zuzanna
  6. Cwiek Kasjana
  7. Dąbrowski Bartłomiej
  8. Domańska Oliwia
  9. Goliniewska Weronika
  10. Grobelak Krzysztof
  11. Juszczyk Wojciech
  12. Kaczmarek Wiktoria
  13. Karwowska Dominika
  14. Kaszper Ada
  15. Kozioł Katarzyna
  16. Matuszczyk Adrian
  17. Miszczak Marta
  18. Miszta Piotr
  19. Pawlak Jakub
  20. Skwarczyńska Natalia
  21. Szerer Krzysztof
  22. Szewczyk Karolina
  23. Szydłowski Adrian
  24. Urbańczyk Kacper
  25. Wachecki Kamil
  26. Wolska Oliwia
  27. Wołkowicki Jakub
  28. Zawada Weronika
  29. Zdunek Natalia
  1. Barańska Agata
  2. Bartnik Anna
  3. Bialik Olga
  4. Bordoliński Piotr
  5. Cichecki Michał
  6. Dobrowolski Piotr
  7. Gabryel Katarzyna
  8. Gaudy Dominika
  9. Gawrońska Barbara
  10. Grajnert Karina
  11. Grewęda Zuzanna
  12. Jędrak Bartosz
  13. Karpiel Jakub
  14. Kazimierczak Julia
  15. Kędzia Gabriela
  16. Krawczyk Patrycja
  17. Moskot Kinga
  18. Mrożek Jakub
  19. Mszyca Mikołaj
  20. Orzechowska Agata
  21. Pułanik Mateusz
  22. Sobańska Oliwia
  23. Stefanek Joanna
  24. Stępak Marcin
  25. Szatkowski Arkadiusz
  26. Vogtman Mariusz
  27. Wanic Arkadiusz
  28. Zaborowski Filip
  29. Żukowska Klaudia
  1. Bednarek Dawid
  2. Chrzuszcz Marcel
  3. Dąbrot Kamila
  4. Flacha Patryk
  5. Gajda Natalia
  6. Gonera Paulina
  7. Gruszczyński Mateusz
  8. Gurbała Justyna
  9. Hak Oktawia
  10. Jakubowski Jakub
  11. Kobiałka Bartłomiej
  12. Kobylarz Klaudia
  13. Koszczyk Kornelia
  14. Lazik Dominik
  15. Matyja Olimpia
  16. Michalczyk Martyna
  17. Nagiel Jakub
  18. Niebudkowska Małgorzata
  19. Nosalik Klaudia
  20. Pacierpnik Jacek
  21. Pasierb Mateusz
  22. Rakowska Nina
  23. Rybowicz Łukasz
  24. Słomka Oskar
  25. Ślęzak Elżbieta
  26. Taranek Mateusz
  27. Wolna Dorota
  28. Woźnica Patryk
  29. Zawadzki Patryk

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP - EFS

ePUAP

ZPP-P w Częstochowie

3,449,291 unikalne wizyty