Październik 21 2021 13:41:15
Nawigacja
Losowa fotografia
Reforma Edukacji

Informujemy, że na stronie internetowej MEN

Link
znajdują się informacje dotyczące przygotowanej reformy edukacji.
Do pobrania są m.in. projekty ustaw i broszura informacyjna.
Strój uczniowski
Nowa strona 1

Zasady dbania uczniów o schludny wygląd oraz noszenia jednolitego stroju uczniowskiego

 

 

1. Uczeń gimnazjum na terenie szkoły ma obowiązek noszenia jednolitego stroju szkolnego.

2. Jednolity strój szkolny stanowi kamizelka koloru bordowego wycięta w serek z umieszczoną na wysokości lewej piersi metalową tarczą oraz spódnica koloru granatowego lub czarnego dla dziewcząt o długości 5 cm nad kolanami, a dla chłopców spodnie w kolorze granatowym lub czarnym, wykonane z tkaniny lub dżinsu.

3. W czasie uroczystości i wystąpień reprezentacyjnych na zewnątrz, uczniowie noszą koszule lub bluzki w kolorze białym. W dni powszechnie dopuszcza się noszenie koszul lub bluzek w kolorze szarym lub w innych stonowanych kolorach. W dni powszechnie dopuszcza się noszenie przez dziewczęta spodni.

4. W okresie jesienno-zimowym w dni powszednie jednolity strój szkolny stanowi sweter koloru bordowego wycięty w serek z umieszczoną na wysokości lewej piersi metalową tarczą.

5. Sytuacje, w których przebywanie uczniów na terenie szkoły nie będzie wymagało noszenia przez uczniów jednolitego stroju szkolnego ze względu na szczególną organizację zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w określonym dniu lub w określonych dniach, każdorazowo precyzować będą wewnętrzne zarządzenia Dyrektora Gimnazjum.

6. Uczeń gimnazjum ma obowiązek dbać o swój schludny ubiór i wygląd.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP - EFS

ePUAP

ZPP-P w Częstochowie

3,650,104 unikalne wizyty