Lipiec 16 2020 19:16:15
Nawigacja
Losowa fotografia
Reforma Edukacji

Informujemy, że na stronie internetowej MEN

Link
znajdują się informacje dotyczące przygotowanej reformy edukacji.
Do pobrania są m.in. projekty ustaw i broszura informacyjna.
Osiągnięcia uczniów 2001-2002
Nowa strona 2

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

GIMNAZJUM NR 16 W CZĘSTOCHOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2001/2002

------------------------------------------------
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 
- Agnieszka Tagowska 3b, Joanna Gubała 3e - Etap rejonowy konkursu języka polskiego - Opiekun - Janina Piersiak
- Adam Knapik 3c - Etap rejonowy konkursu języka polskiego - Opiekun - Iwona Pałęga
- Karolina Czerwiec 2b, Piotr Kaczmarzyk 2d - Etap rejonowy konkursu z historii - Opiekun Jolanta Biernacka
- Joanna Gubała 3e - Etap rejonowy konkursu z matematyki - Opiekun - Elżbieta Rams
- Lena Pietruczuk 3b, Katarzyna Gałwa 3e - Etap rejonowy konkursu z matematyki - Opiekun - Barbara Kierat
- Agnieszka Tagowska 3b - Finalistka konkursu z języka polskiego - opiekun - Janina Piersiak
- Joanna Gubała - - Finalistka konkursu z języka polskiego - opiekun - Iwona Pałęga
- Karolina Czerwiec 2b - Finalistka konkursu z języka historii - opiekun - Jolanta Biernacka
- Katarzyna Gałwa 3b - Finalistka konkursu z języka matematyki - opiekun - Barbara Kierat
 
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE I MIĘDZYNARODOWE O CHARAKTERZE PRZEDMIOTOWYM
 
- Rafał Sztekler 3b   I miejsce  Konkurs języka niemieckiego „Was wissen wir von Deutchland” Opiekun – Anna   Zaskórska
- Gimnazjum nr 16  III miejsce  Międzygimnazjalny konkurs wiedzy ekologicznej – G 15  Opiekun – Anna Strzelczyk
- Gimnazjum nr 16  udział  Międzyszkolny konkurs wiedzy o unii europejskiej „Kochaj nas Europo” – G 5 Opiekun – Dorota Prokopiuk
- Patrycja Żerdzińska 2b, Janusz Gajewski 1f udział Międzygimnazjalny konkurs „Matematyka w banku” Opiekun - Halina Jelonek 
- Adam Knapik 3c wyróżnienie VI Ogólnopolski konkurs na pracę literacką dla uczniów gimnazjów Opiekun – Janina Piersiak
- Janusz Gajewski 1f Eliminacje okręgowe Ogólnopolski konkurs „Losy żołnierza polskiego”  Opiekun – Arkadiusz Balcerzak
- Agnieszka Tagowska (1) I miejsce ,Joanna Gubała (2) II miejsce, Marcin Smok (3) III miejsce, Katarzyna Gałwa 3b IV miejsce, Anna Bajek 3d V miejsce III konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrz ortografii Gimnazjum nr 16” – rok szkolny 2001/02 Opiekun – Iwona Pałęga, Janina Piersiak
- Janusz Gajewski 1f II miejsce I konkurs Astronomiczny – G 16 Opiekun Eliza Pęczek
- Łukasz Baryń 1e, Agnieszka Bekus 1a, Monika Drelewska 1a, Ilona Kabała 1e, Natalia Kita 1a, Emilia Rogula 1a, Katarzyna Golemo 1a, Małgorzata Śmietana 1e, Katarzyna Onysyk 1a, Mateusz Jejda 1e, Mateusz Pędziwiatr 1e  - Konkurs ortograficzny języka angielskiego – G 16 - Opiekun Małgorzata Szymankiewicz
- Andrzej Wach 1d, Krzysztof Drabczyński 3c, Piotr Dędek 3a, Maciej Nowak 2c, Krzysztof Karczewski 3a - Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych – G 16 - Opiekun Małgorzata Szymankiewicz
- Anna Kędzior 2a, Mateusz Matyja 2e - wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs historyczny „Krąg” – Moja Ojczyzna Europa - Opiekun – Marek Romański
 
ZAWODY SPORTOWE
 
- I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej koszykówka dziewcząt (zawody rejonowe) Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Halowe Mistrzostwa Lekkiej Atletyki Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- I miejsce Turniej Piłki Siatkowej ,,Mustof Cup” Opiekun – Zbigniew Tyrek
- I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej koszykówka dziewcząt – rok szkolny 2001/02 Opiekun – Zbigniew Tyrek
- II miejsce Turniej Piłki Siatkowej ,,Mustof Cup” Opiekun – Zbigniew Tyrek
- II miejsce Turniej Koszykówki dziewcząt Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- II miejsce Dzielnicowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- I miejsce 1/2 Finału Wojewódzkiego Koszykówki dziewcząt Opiekun Arkadiusz Urbańczyk
- II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka nożna Opiekun – Krzysztof Górczyński
- II miejsce VI Mikołajowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Opiekun – Krzysztof Górczyński
- I miejsce I Mikołajowy Turniej Koszykówki dziewcząt -Opiekunowie- Arkadiusz Urbańczyk, Małgorzata Ignasiak-Siwek, Robert Pęczak, Zbigniew Tyrek
- III miejsce II Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców Opiekunowie – Arkadiusz Urbańczyk, Małgorzata Ignasiak-Siwek,  Robert Pęczak, Zbigniew Tyrek
- II miejsce Wojewódzka Gimnazjada w koszykówce dziewcząt Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- V miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Liga Piłki Siatkowej dziewcząt Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- I miejsce Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – G 1 Opiekun – Arkadiusz Urbańczyk
- III miejsce Marta Siorek Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Drużynowe Zawody Lekkiej Atletyki Opiekun – Małgorzata Ignasiak-Siwek
- III miejsce Olga Niezgoda Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Drużynowe Zawody Lekkiej Atletyki Opiekun – Małgorzata Ignasiak-Siwek
 
OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE
 
- Gimnazjum nr 16 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Wakacyjnej Opiekun – Małgorzata Wojtasińska
- Anna Koła 3d – II miejsce, Paweł Wypych 1d – miejsce, Adam Knapik 3e Międzyszkolny Konkurs recytatorski ,,Współczesna poezja polska” Opiekun – Małgorzata Wojtasińska, Iwona Pałęga
- Adam Knapik – wyróżnienie, Anna Koła 3d, Paweł Wypych – wyróżnienie, Anna Kobyłkiewicz – wyróżnienie Konkurs Recytatorski ,,Kobieta w literaturze”  Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne Opiekun – Małgorzata Wojtasińska, Iwona Pałęga
- Redakcja Gazety ,,Szkołowisko” – II miejsce IV Częstochowski Przegląd Gazet Szkolnych Opiekun – Janina Piersiak
- Kabaret Gimnazjum nr 16 – I miejsce XXVII Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych, Opiekun – Małgorzata Wojtasińska, Iwona Pałęga
- Zespół Małych Form Artystycznych Gimnazjum nr 16 – wyróżnienie (eliminacje rejonowe) XXVII Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych Opiekun – Małgorzata Wojtasińska, Iwona Pałęga
- Kabaret Gimnazjum nr 16 – I Nagroda XXVII Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych Opiekun – Małgorzata Wojtasińska, Iwona Pałęga
 
PODZIĘKOWANIA
 
- Zarząd wojewódzki Polskiego Związku Rencistów i Inwalidów w Częstochowie - Dyplom uznania dla Gimnazjum nr 16
- Dom Małych Dzieci im. E. Bojanowskiego w Częstochowie - Podziękowanie dla kabaretu gimnazjum
- Częstochowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Europejskich - Podziękowanie dla szkolnego klubu europejskiego
- Gimnazjum nr 18 w Częstochowie - Podziękowanie dla gimnazjum za udział w I Forum Częstochowskich Samorządów Szkolnych
- Gimnazjum nr 8 w Częstochowie - Podziękowanie za udział w konkursie "Was wissen wir von Deutschland"
- Towarzystwo "Nasz Dom" w Warszawie - Podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza"
- Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" - Podziękowanie za pomoc w organizacji III Jasnogórskich Spotkań Polonijnych
- Klub Sportowy "Iskra" - Podziękowanie za współpracę z K.S. "Iskra"
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP - EFS

ePUAP

ZPP-P w Częstochowie

3,449,487 unikalne wizyty